Založ si blog

Blázni riešia slovenské vlaky. Normálni – kultúru.

Už tu máme zase dôkaz, ako sa dá dvojako pozerať na jeden vypustený článok.

„BRATISLAVA – Toto sa často nevidí! V uplynulých dňoch zavítali na Slovensko veľké hviezdy 90. rokov. Na ich obrovské hity svojho času tancovali na diskotékach mnohí. Dnes sa ako bežní smrteľníci presúvali vlakom z Košíc do Bratislavy.

Snap!, The KLF, S.T.S.B. fka Fun Factory, 2Unlimited, Haddaway, Dr. Alban, LayZee aka Mr.President, La Bouche, Culture Beat a Eiffel 65. To sú mená úspešných formácií, ktoré v piatok večer vystúpili v Košiciach v rámci veľkolepej akcie s názvom Mega Párty 90-tych. Rovnaké podujatie plné tanca a hudby sa v sobotu koná v Bratislave. Nuž, a svetové hviezdy sa po Slovensku presúvali skutočne zaujímavým spôsobom – VLAKOM“.

Opäť sa zase „SLOVAČ“ predviedla v recenziách. Riešia sa staré špinavé vlaky. Rieši sa staré chudobné, kultúrne hluché Slovensko. Riešia sa zašlé hviezdy, ktoré by mali byť radi, že sa vraj k nám dostali. Pritom sa nikto nepozerá na to, že tieto formácie boli naozaj skvelými vychytávkami 90. rokov a môžu si vyberať, kam pôjdu. Nehovoriac o tom, že v pozadí fotiek je aj nemenej známy slovenský dídžej, hudobník, spevák a producent MC Erik, ktorý práve, už s nebohou Barbarou v 90. rokoch boli absolútne topky svojím hudobným štýlom. Navyše v KE toto podujatie, okrem iného, Erik aj moderoval. Všetci normálni vedia, že uvedené hity sú ešte stále vysoko hranými singlami na akejkoľvek diskotéke. Spôsob prepravy týchto ľudí  je úplne nepodstatný. Za to, ako vyzerá naše Slovensko, si môžeme sami. Za kultúru cestovanie, aj za ten zvyšok. Slovensko môže byť kultúrne hluché len pre tých, ktorí sú sami hluchí. Naša krajina má vždy čo ponúknuť. A že je chudobná? Treba sa pozrieť na tých, čo sedia pri korytách! Tiež na EÚ, ktorá nás limituje a zdiera, kde sa dá!

Pročkove sexuálne deviácie

11.03.2024

Každý priemerný občan SR musí chápať, že Pročko do politiky nepatrí. Nebudem sa opakovať už v mnohých mojich textoch na jeho adresu, ale tento treťotriedny zabávač a komik (ktorý už beztak nikde veľa vody nenamúti a v hereckom svete už obzvlášť nie), je absolútnou hanbou našej politickej scény! Jeho prejavy, názory a celkové správanie, je obyčajná fraška. [...]

Temná budúcnosť novinárčiny. ..

04.02.2024

Zaujal ma tento príspevok, kde sa pojednáva a páde mnohých svetových médií. Uvádzam nižšie: „Hoci každé médium čelí vlastným jedinečným problémom, všetky čelia brutálnemu tlaku v sektore, ktorý priniesla internetová revolúcia a ďalší technologický pokrok, ktorý zásadne zmenil spôsob, akým verejnosť konzumuje správy a zábavu. Publikum, ktoré kedysi [...]

Aktivačný príspevok – raj pre darmožráčov!

19.03.2023

Všetci normálne zmýšľajúci ľudia, musia pochopiť, že tí, ktorí celé roky fungovali takýmto spôsobom iba zneužívali systém. Treba ich však rozdeliť do 2 skupín. Tí, ktorí naozaj nemali iné možnosti práce a boli radi, že sa aspoň takto uživili, čo im však na druhej strane umožňovalo využívať aj ďalšie dávky a druhá skupina, ktorá nikdy pracovať nebude. Aj [...]

Kukláči / Polícia /

Kukláči so samopalmi zasahovali v Kaplnej. Pri akcii Zvar zadržali dve osoby

16.04.2024 11:22

V jednom z objektov v obci dochádzalo k nelegálnemu odčerpávaniu motorovej nafty z produktovodu vedúceho zo Slovenska do Česka. Polícia zverejnila autentické zábery zo zásahu.

Dánsko Požiar Kodaň Burza Budova Historická

Historickú budovu burzy v centre Kodane zachvátil požiar, jej veža sa zrútila

16.04.2024 11:07

Na videu miestnych médií bolo vidieť, ako ľudia vynášajú z budovy veľké obrazy, aby ich zachránili pred ohňom. Z budovy šľahali vysoké plamene a k oblohe stúpal hustý dym.

Finančná správa / FS / Kriminalisti /

Akcia Lotus: Finančná správa zaistila deväť áut, dom, chatu i štyri milióny eur

16.04.2024 10:41

Akcia bola zameraná na rizikových a nepoctivých daňovníkov, ktorí obchodovali s dovezenými motorovými vozidlami, tzv. autíčkarov.

Poprad / Tulipány /

Poprad zdobia tisícky tulipánov z Holandska, vykvitli o niekoľko týždňov skôr

16.04.2024 10:33

Len na hlavnom kruhovom objazde v centre vlani v septembri vysadili viac ako 21-tisíc cibuliek. Ďalšie tisícky pribudli na ostatných priestranstvách.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 80537x
Priemerná čítanosť článkov: 4027x

Autor blogu

Kategórie