Založ si blog

Harabinove táranice o „konci sveta strany VLASŤ“ ešte raz

Hádam sa to ani inak nedá nazvať, keď sa čitateľ zamyslí nad obsahom článku z iného média, kde si autor zgustol na našom ďalšom bývalom „skvelom politikovi a najvyššom sudcovi“.  Dozvedáme sa tam, ako menovaná strana zrejme končí, pretože má napožičiavaných kopec peňazí a veritelia ich žiadajú späť, prípadne niektorí aj nežiadajú a zamenia ich za dar. Toto by nebolo nič dramatické, ale vyjadrenia lídra strany už stoja za povšimnutie.

Citujem:  „Harabin už niekoľkokrát uviedol, že nie je a ani nikdy nebol členom strany Vlasť, a preto sa s pôžičkami, ktoré má strana veľký problém splatiť, nezaoberá. Do projektu som vložil svoj um, myšlienky a program,“ zhodnotil situáciu. „Nikto ani neočakával, že by som do strany vkladal svoje peniaze, nakoniec, kde by som ich vzal? Celý život žijem iba zo svojho platu“.

Dovoľte sa mi zasmiať, že niekto ako on, vypustí zo seba takéto niečo. Štefan Harabin – bývalý komunista, politický skrachovanec a obracač kabátov, ktorý hlásal, že jeho predvolebný program je založený na práve, poriadku a spravodlivosti vrátane kresťanského, rodinného a štátoprávneho princípu  sa doslova vysmieva tým,  ktorí si nevedia  spočítať koľko sú dve a dve. Stačí si prečítať wikipédiu či iné články alebo sa dobre započúvať do jeho výrokov, ktoré sú aj možno mienené dobre, ale veľmi zle prezentované, takže poslucháč má pocit, že počúva  choromyseľného človeka. Jeho verbálny prejav má veľmi ďaleko od niekoho, kto je politicky a eticky zdatný.  Je úžasné, ako sa aj po prehre prezidentských volieb vyhlasuje za ich nepísaného víťaza. Práve on, ktorý má v profesijnej oblasti toľko špiny za nechtami a teda ani v osobnom živote nie je svetlým príkladom. Svoju nástupnícku stranu VLASŤ narýchlo pozliepal predvolebným programom, podobným obsahu už inej strany a tento zlepenec nám ponúkol ako niečo jedinečné. Po prehre mu to nestačí, tak sa obúva do koho môže, od prezidentky do  toľko skloňovaného Kotlebu. Nehovorím, že všetky názory má Stefáno len zlé, ale spôsob, miesto a čas, ktorý si k utápaniu svojej paranoje vyberá, sú veľmi nevhodné. Na záver  si požičiam ešte jeden citát a to slogan, s ktorým pán doktor vystupoval vo volebnej kampani:  „Ukradli našu vlasť. Vráťme ju ľuďom!“ Prepáčte dotóre, ale myslím, že tu došlo skôr ku krádeži Vášho mozgu, inak by ste takéto táranice nemohli zo seba vypúšťať! A preboha, už nikomu radšej neponúkajte svoje „know-how“, iba ak by ste sa chceli stať tvorcom nových komiksov!

 

 

Harabinove táranice o „konci sveta strany VLASŤ“

05.08.2020

Hádam sa to ani inak nedá nazvať, keď sa čitateľ zamyslí nad obsahom článku z iného média, kde si autor zgustol na našom ďalšom bývalom „skvelom politikovi a najvyššom sudcovi“. Dozvedáme sa tam, ako menovaná strana zrejme končí, pretože má napožičiavaných kopec peňazí a veritelia ich žiadajú späť, prípadne niektorí aj nežiadajú a zamenia ich za dar. [...]

Cirkusant Pročko sa vyjadruje k téme plagiátorstva

27.06.2020

Vyzerá to tak, že Kotleba začína mať veľmi vážneho konkurenta, čo sa týka svojských vyjadrení, náhľadu na svet, veľmi sugestívnych videí a podobne. Dovolím si tvrdiť, že náš Joššško, ho už aj predbehol vo svojich komických výrokoch. Kým Marian sa vždy snaží zachovať aspoň určité dekórum vážnosti, trvá si na svojom presvedčení a nepotrebuje sa [...]

Pretŕčanie materstva sa stalo lacným artiklom

22.06.2020

Svet sa úplne zbláznil. Mnohí jedinci sa za každú cenu potrebujú tak zviditeľňovať, že neváhajú tomu podriaďovať aj vyššie morálne princípy. Odjakživa sa nejako prirodzeným spôsobom udržujeme na tejto planéte tak, že sa deti počnú, narodia a potom vyrastú. V podstate bežný kolobeh života, ktorý funguje. Nikto nemal doteraz potrebu do tohto sveta vytrubovať, kedy [...]

Grécko Lesbos migranti Moria tábor požiar

Migračné kvóty nebudú. Solidarita je však povinná

23.09.2020 17:59

Zatiaľ to vyzerá ako víťazstvo krajín, ktoré odmietajú povinné migračné kvóty. Teda aj Slovenska.

EU Climate Greta Thunberg

Thunbergovej nadácia daruje 150-tisíc eur na boj proti klimatickej kríze v Afrike

23.09.2020 17:25

Žijeme v stave globálnej núdze, ktorá sa týka nás všetkých, uviedla aktivistka.

Nemocnica, Bojnice

Firma skupuje dlhy nemocníc, po novom roku môže prísť exekútor

23.09.2020 17:19

Podľa informácií župana Bašku spoločnosť BFF skúpila pohľadávky nielen bojnickej, považskobystrickej a myjavskej nemocnice, ale aj štátnych nemocníc.

Pavol Demeš

Blíži sa pád Alexandra Lukašenka?

23.09.2020 16:47

Lukašenko sa nemieni vzdať moci. Dal sa inaugurovať, prezidentskú prísahu zložil tajne. Udrží sa podľa analytika Pavla Demeša vo funkcii?

publikujem

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 46361x
Priemerná čítanosť článkov: 5151x

Autor blogu

Kategórie